Жити довго і бути здоровим. Оптимізація лікування

Багато молоді боїться старшого віку, кажуть, що я скоріше помру, ніж доживу до хвороб. Але в більшості доживають. Набагато більше ніж в минулі століття, коли у 30-40 років людей вважали глибокими старцями.

Жити довго і бути здоровим. Оптимізація лікування - изображение №1І не тільки такі хворі, є так хвороба, називається ВСД – вегето-судинна дистонія. Звичайно – молода людина в якої є дуже багато скарг, а хворобу ніяк не можуть знайти. І людина хворіє роками, не може знайти собі оптимальне лікування. Не здоровий і не хворий. Приймає то одні, то інші ліки, покращення не має. Якщо і настає, то на короткий проміжок часу.

Чи літні люди, принципово розроблене сучасне лікування у хворих до 70 років, я пам’ятаю тільки одне дослідження сучасних медикаментів коли брали хворих за 80 років. Людство старішає, таких людей стати більше і їм також потрібна допомога. Тим більше в такому віці ліки частіше дають ускладнення, чи навіть зворотню дію. Наприклад, Церукал, ліки, яки припиняють рвоту, можуть її тільки поглибити. Чи та ж но-шпа, яка повинна знімати спазм, може викликати параліч кишківника, а це гострий живіт, коли а екстреному порядку робиться не потрібна хірургічна операція під загальним наркозом, і наслідок може бути фатальним. Людина гине не від хвороби, а вже від самої операції! Чи наприклад відхаркувальні засоби, які приймають при захворюваннях легень, можуть тільки поглибити збільшення кількості в’язкої мокроти, яку не можливо відкашляти і виникає задуха з ризиком до життя. Гомеопатичний вік вважаються 80 річні, людина доживає до цього віку з добрим самопочуттям.

Не можна заперечувати досягнення сучасної медицини

Жити стали довше, але яка якість життя?! Якщо ви хочете прожити довше то виникає те, що лякає більшість людей з 40 років, чи кому «повезе» з 50, коли з’являються різноманітні захворювання. Кожен спосіб лікування має свої сильні сторони, але на якомусь рівні виникає стіна. Яку не можливо перейти тим самим методом, який до цього часу був ефективним. Всі знають, що не ефективне лікування хронічних хвороб. Як можна її (стіну), якщо не подолати, то хоч б посунути, до більшого здоров’я, до кращого самопочуття, для покращення якості життя. Це не тільки гомеопаті і рефлексотерапія, це і фітотерапія, і фізіотерапія, і лікувальна фізкультура, …

Хвороби серця – ішемічна хвороба, гіпертонія (підвищений тиск), хвороби суглобів, хребта, печінки, нирок. Наприклад, в стандарті лікування ішемічної хвороби серця може бути до 10! При цьому вони допомагають і є необхідними. Ми не замінюємо серце на нове, а даємо існувати організму при слабкому серці. Життя подовжується і активне на десятиліття! Різноманітних ліків тільки для лікування одного серця. І хвороба приходить не одна. В результаті людина з острахом стоїть перед великим набором різних таблеток, які потрібно приймати від усіх своїх хвороб одночасно при тому, що всі ці медикаменти одночасно викликають вже нові ускладнення, від яких теж потрібні таблетки і так не закривається це тяжке коло. Найбільш старанні заводять зошит, де все записують, які коли таблетки приймають. Це не марно! Життя подовжується і на роки і на десятиліття і весь час потрібно лікуватись. Іншого шансу не буде.

Хвороби з віком виникають такі, які будуть переслідувати людину уже все її подальше життя. Ліки так само між собою взаємодіють і тут недалеко від біди. Американці підрахували, що десь до третини всіх хворих потім лікуються від побічних наслідків прийому ліків.

Вихід який, не лікуватись? Але треба жити, без ліків є великий ризик смерті. Але якщо основну найбільш небезпечну хворобу можна лікувати високоефективними (і такими ж небезпечними ліками) то інші супутні хвороби можна подолати з допомогою інших методів лікування – гомеопатії, рефлексотерапії. Яка старовинна подумаєте ви. Але гомеопат є домашнім лікарем англійської королівської сім’ї. Скільки років прожили королева мати – за 100 і тихо спокійно померла уві сні. Діюча королева, скільки їй років, за 80. А як виглядає і ще виконує свою представницьку роботу. Ні для кого не секрет, що там більш розвинута соціальна сфера. Можна сказати, більш гуманна. І люди живуть довше років на 20-30 ніж у нас. Але ці люди які мають величезні гроші, вплив, прекрасну розвинуту західну медицину в Англії, звертаються за лікуванням на офіційному рівні до нетрадиційної медицини. Хоча, що за термін.

Гомеопатії уже 200 років, а рефлексотерапії декілька тисяч. Так яка ж медицина більш провірена часом і безпечніша.

Рефлексотерапія не є якимось застиглим тисячолітнім методом, який не прогресує. В 56-60 роках минулого сторіччя китайці розробили ефективний метод рефлексотерапії для боротьби з парезами після інсультів. Він набагато швидше і ефективніше відновлює рухи в паралізованих кінцівках, ніж стандартні методи лікування.

Можна сполучити способи лікування гомеопатичними ліками і рефлексотерапію, називається антигомотоксична терапія (біопунктура). Використовуються гомеопатичні препарати, які можна вводити підшкірно, чи внутрішньом’язево. Це сполучення ефективніше ніж, щось одне і втрачається менше часу. Наприклад, звичайно, хворе серце - ішемічна хвороба серця, стенокардія і при цьому болить спина (ще є остеохондроз хребта), хронічний пієлонефрит (хвороба нирок), чи хвороби печінки, хронічний холецистит, панкреатит. Додавати ще більше хімічний ліків, це свідомо збільшувати ризик для здоров’я хворого. Лікарі не можуть не давати ліки проти основних серцевих захворювань: ІХС, чи гіпертонічної хвороби (високого тиску), бо від цього залежить життя (ці хвороби закінчуються інфарктом, чи інсультом), а як тоді бути з тим, що теж мучає людину і не дає можливості ефективно лікувати смертельні захворювання?

Один з ефективних методів оптимізації лікування біопунктура, поєднання рефлексотерапії і гомеопатії. Потрібно також не забувати і про спосіб життя, дієту, ЛФК, кидати куріння, алкоголь…

Це лікування є більш персоналізованим, лікуванням не хвороби, як написано у підручнику, а самого хворого, дивлячи, як само хвороба уразила конкретну людину. Всі люди різні, найбільш безпечне і ефективне лікування, коли все це враховується.

Фесюк Г. М. лікар-кардіолог

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:

Аритмия при гипертонии

Заболевания периферических артерий

Сердечно-сосудистые заболевания — не приговор!

Жити довго і бути здоровим. Оптимізація лікування - изображение №2