Добрий день! Порекомендуйте, будь ласка, куди звернутися до лікаря-проктолога у м

Добрий день! Порекомендуйте, будь ласка, куди звернутися до лікаря-проктолога у м. Львові. Наперед дякую.

Ответы врачей 3

Яцюта Андрей Александрович
проктолог
Адрес: г. Киев, Украина, бульвар Шевченко, 17, Проктологический центр Украины
Телефон: 38-050-387-40-28, 599-61-71
ДОБРИЙ ДЕНЬ МАРІЯ. МИНУЛОГО РОКУ В НІМЕЧЧІНІ НА КОНГРЕСІ З ПРОКТОЛОГІЧНИХ ХВОРОБ Я СПІЛКУВАВСЯ З ПРОКТОЛОГАМИ ЗІ ЛЬВОВА, КОТРІ МАЮТЬ ПРИВАТНУ ПРАКТИКУ - ЦЕ ПОРЯДНІ Й ПРОФЕСІЙНІ ЛІКАРІ. РЕКЛАМУВАТИ ТУ ЧИ ІНШУ ПРОКТОЛОГІЧНУ КЛІНІКУ АБО ЛІКАРЯ ВВАЖАЮ НЕ КОРЕКТНИМ, АЛЕ РАДЖУ ЗВЕРНУТИСЬ В ПРИВАТНУ КЛІНІКУ. ВИБІР ВАМ ПОЛЕГШИТЬ ФОРУМ ПАЦІЄНТІВ НА ЛЬВІВСЬКИХ МЕДИЧНИХ САЙТАХ. БАЖАЮ МІЦНОГО ЗДОРОВЯ. З ПОВАГОЮ ЯЦЮТА АНДРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ.
Ткаченко Федот Геннадьевич
проктолог
Адрес: г. Киев, Украина, Проктологический центр Украины
Телефон: 8-050-3584323
Добрий вечір пані Маріє. Я особисто знаю хорошого кваліфікованого проктолога, доцента кафедри факультетської хірургії Львівського медичного університета Лозинського Юрія Сільверстовича. Одна з баз кафедри знаходиться у лікарні швидкої медичної допомоги, думаю, що Ви можете звернутися туди і вияснити як попасти до нбого на прийом. З повагою Ткаченко Ф.Г.
Савченко Сергей Филипович
проктолог
Адрес: г. Киев Украина, Медицинский центр "ГАНИМЕД"
Телефон: 280-01-52, 8-093-325-02-54
Доброго здоровя Марія. Конкретно не скажу, але на кафедрі хірургії в Львівському медичному університеті є хороші та знані проктологи. Попробуйте звернутися туди.