Добрий вечір!

В 2-х річн сина прищі - на ногах від пальчиків аж до трішки вище колін, руках - до трішки вище ліктів, на животику пару шт, ну і обличчя, вушка. Це вже триває 2-ий тиждень, прищів стало більше, і я не басу процесу загоювання.
Зверталась до педіатра: вітрянку виключили, сказала що то алергічний дерматит, виключили з раціону все солодке(хлопчик любить поїсти, дозволяли мед- можл забагато, цукор до чаю, печиво здобне(куплене) - можл забагато, цукерки - маленькі чупачупси в осн, макс 2 шт в день), здали кал на аналізи виявили яйця аскаридів і лямблії 8-10. Лікувались: супрастин 1/4-3 рази, пірантел 3 дня.
Звернулась 6 днів тому до дерматолога дорослого(дит -хворий) - підтвердила діагноз, прописала ентеросгель, цинкову мазь з маззю латикорд 1/1 змішувала мастила 2 рази, зеленка.
Через 3 дня в дитини признаки отруєння- рвота, почали приймати ніфуроксазид і дигестин, все інше припинили.
Сьогодні знову були у дерматолога - інший лікар(попередн захворів) - діагноз покусали блохи.
Собака вдома є. Сьогодні шукли бліх на собаці, на коврику, в ліжку, ніде нічого не побачили.
При цьому малий має багато прищів шт 25-35 на обличчі. Прищі маленькі, великі - з твердими бугорками. Чухаються, не часто, але починає чухати руки потім лице, вуха, ноги. Потім знову не чухається. Прищі часом роздирає до крові.
Не знаю до кого звертатись і що робити? Блохи здорові їх би було видно. При цьому ми з чоловіком не покусані.
завтра постараюсь сфоткати викладу лінк.

Ответы экспертов:

Нет результатов.

Похожие вопросы:

лечу демодекоз более 3 месяцев, две недели улучшение, две недели опять прыщи и покраснения. Лечусь амитразином и аверсектиновой мазью, настойкой календулы, чайным деревом, пью мультивитамины, придержи...

Подробнее
Добрый день. Указанные препараты применяются в ветеринарии.
Читать все ответы

Здравствуйте. Моему ребенку 10 месяцев, у него на голове появляются гнойные прыщи, которые лопаются и прыщик становится открытой ранкой с желтым гноем сверху. Вначале было 3 штуки, мазала зеленкой, те...

Подробнее
Добрый день. Возможно,воспаление волосяных фолликулов, необходимо обратиться к врачу для дальнейшего...
Читать все ответы

Спасибо, меня врач осмотрел не чего на счет витилиго не сказал. Сказала что только это осталось от лишая которого я лечил после загара.

Подробнее
Добрый день. Белые пятна на коже после лечения лишая (вторичная гипопигментация) это участки здорово...
Читать все ответы