Добрий вечір!

В 2-х річн сина прищі - на ногах від пальчиків аж до трішки вище колін, руках - до трішки вище ліктів, на животику пару шт, ну і обличчя, вушка. Це вже триває 2-ий тиждень, прищів стало більше, і я не басу процесу загоювання.
Зверталась до педіатра: вітрянку виключили, сказала що то алергічний дерматит, виключили з раціону все солодке(хлопчик любить поїсти, дозволяли мед- можл забагато, цукор до чаю, печиво здобне(куплене) - можл забагато, цукерки - маленькі чупачупси в осн, макс 2 шт в день), здали кал на аналізи виявили яйця аскаридів і лямблії 8-10. Лікувались: супрастин 1/4-3 рази, пірантел 3 дня.
Звернулась 6 днів тому до дерматолога дорослого(дит -хворий) - підтвердила діагноз, прописала ентеросгель, цинкову мазь з маззю латикорд 1/1 змішувала мастила 2 рази, зеленка.
Через 3 дня в дитини признаки отруєння- рвота, почали приймати ніфуроксазид і дигестин, все інше припинили.
Сьогодні знову були у дерматолога - інший лікар(попередн захворів) - діагноз покусали блохи.
Собака вдома є. Сьогодні шукли бліх на собаці, на коврику, в ліжку, ніде нічого не побачили.
При цьому малий має багато прищів шт 25-35 на обличчі. Прищі маленькі, великі - з твердими бугорками. Чухаються, не часто, але починає чухати руки потім лице, вуха, ноги. Потім знову не чухається. Прищі часом роздирає до крові.
Не знаю до кого звертатись і що робити? Блохи здорові їх би було видно. При цьому ми з чоловіком не покусані.
завтра постараюсь сфоткати викладу лінк.

Ответы экспертов:

Похожие вопросы:

Пол: женский. Возраст: 38 лет. Утолщение ногтя, изменение его цвета.

Подробнее
Вы должны найти врача, которому будете доверять.
Читать все ответы

Пол: мужской. Возраст: 32 года. Добрый день, неделю назад появилась зудящая сыпь на теле, сначала на животе и подмышками а сейчас по всему телу кроме ног.Из за чего это может быть?

Подробнее
Ответить на Ваш вопрос однозначно нельзя. Требуется очная консультация дерматолога, а, возможно, инф...
Читать все ответы

Пол: мужской. Возраст: 29 лет. Здравствуйте, подскажите, то проявляется то пропадает на внутренней стороне стопы и в районе большого пальца покраснение сопровождается зудом, а так же на левой стороне...

Подробнее
Необходима очная консультация дерматолога. По словесному описанию ответить на Ваш вопрос не представ...
Читать все ответы