| 2013-10-18 17:25:40

Здравствуйте.вот возник вопрос по поводу выбора коронки на 6-й нижний зуб

Здравствуйте.вот возник вопрос по поводу выбора коронки на 6-й нижний зуб.хотела ставить металлокерамику.но вот ортопед уговорил на металлическую(булатная или стальная)...сказал,нужно будет сильно стачивать зуб и что керамика -хрупкий материал и со временем может стачиваться и треснуть.так ли это?хочется чтоб зуб был красивый,а с другой стороны чтоб дольше коронка прослужила..

Ответы врачей 3

456
Соколова Ирина Юрьевна
*
Изображение будет видно только врачу, и не будет показано пользователям сайта на страницах консультаций. * Ваш е-мейл конфиденциален и не будет доступен другим пользователям
Адрес: г. Одесса, Украина, ул.Ак.Заболотного,26 Стоматология
Телефон: 7500298
качественная керамика прослужит не меньше, чем булатная.
Специалист
Стоматполіклініка чи приватний кабінет? Важко відповісти. Можуть і державній поліклініці зробити якісно, але я більше схиляюся до приватних. Розпитайте в своїх знайомих хто де протезувався металокерамічними коронками, пошукайте в інтернеті відгуки. Основний критерій підбора буде якість, а не ціна.
Специалист
Добрив вечір, Катя.
Якщо ставити металеву якісну коронку, то під неї потрібно "сточувати" не набагато менше ніж під металокерамічну. І коли обговорюється показання до коронок, мають на увазі значне руйнування зуба. Так, кераміка крихкий матеріал в порівняні з металом, але чи буде вона сколюватися залежить від технології виготовлення і від наявності на зубах-антагоністах (ті з якими контактує зуб при жування) коронок, що можуть пошкодити, сколоти кераміку.
Я б Вам порекомендував все таки зробити метало керамічну, по міцності вона не уступає металевій, а естетично не йде в ні які порівняння з металом. Це якщо немає протипоказань.
Консультации на сайте likar.info носят ознакомительный характер. Перед лечением проконсультируйтесь с вашим лечащим врачом.

ВХОД или регистрация

Забыли пароль?

Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая «Зарегистрироваться»
вы соглашаетесь с правилами пользования

Войти с помощью:

Назад