Добрий день! У мене прищі з 13 років, зараз мені 25

Добрий день! У мене прищі з 13 років, зараз мені 25. Лікування приносило тимчасовий ефект, але недавно спробувала такиі лосьйони: Лосьон \"Вечір\" Сера 7,0 Стрептоцид 7,0 Спирт салициловый 2% 50,00 р-р кислоты борной 3% 50,00 Лосьон \"Утро\" Левомицетин 2,0 Спирт салициловый 4% 50,00 Р-р кислоты борной 3% 50,00 Вони дуже допомогли, але як довго можна ними користуватися, щоб не нашкодити шкірі і не призвести до передчасного старіння?

Ответы врачей 1

Яковлева Наталья Валериевна
дерматолог
Адрес: г.Киев, Украина, ул.Стражеско, 6а, Детская.п-ка, КВД №3
Телефон: 488-71-60, 483-00-41
в среднем 2 нед,затем перейдите на однократное применение в день. В целом, когда исчезают гнойнички, можно прекращать использовать такие болтушки