Декілька років приймала гормональні препарати.Потім перестала

Декілька років приймала гормональні препарати.Потім перестала. Після цього у мене почало обличчя покриватися волоссям .борода,вуса.і ще на підборідді.Чи звязано це з тим. Користуюсь депіляційними кремами,проте це треба робити через кожні 2 дн.Що робити ? Спасибі

Ответы врачей 1

Яковлева Наталья Валериевна
дерматолог
Адрес: г.Киев, Украина, ул.Стражеско, 6а, Детская.п-ка, КВД №3
Телефон: 488-71-60, 483-00-41
надо срочно обратиться к эндокринологу, конечно, это связано с тем, что препараты, которые Вы применяли, замедляли рост волос.