Добрий день,чи не підскажети якись вид косметики чи інші засоби щоб відновити лице після прищів...

Добрий день,чи не підскажети якись вид косметики чи інші засоби щоб відновити лице після прищів бо помітні червоні пятна.Дякую

Ответы врачей 1

Колодченко Егор Васильевич
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Р. Окипной, 4, Главный врач клиники "Когерент"
Телефон: тел. (044) 569-34-08, 331-30-85
Юля, хорошо снимает воспаление процедура дарсонваль у косметолога.