Добрый день, скажите пожалуйста, правильно ли новорожденного ребенка заворачивать в пеленки, тем самым ограничивать его...

Добрый день, скажите пожалуйста, правильно ли новорожденного ребенка заворачивать в пеленки, тем самым ограничивать его в движениях? Можно ли малышке спать на боку (мама опасается срыгиваний после кормления)? Дайте пожалуйста совет.

Ответы врачей 1

Специалист
Доброго дня! Туге пеленання дитини - приводить до затримки рухового і розумового розвитку внаслідок обмеження рухової активності. Давно доведено, що діти, яких не пеленають туго, розвиваються швидше. При тугому пеленанні дитина вимушено спокійна, у мами більше часу на свої справи, але це неприродній спокій. На боку спати можна, якщо на спині - голівка повинна бути повернута в бік.