Добрий день. Підкажіть мені будь ласка, що зі мною

Добрий день. Підкажіть мені будь ласка, що зі мною? Проблема виникає коли інші люди звертають на мене увагу особливо перед аудиторією очі починають пекти і навертаються сльзи виходить начепто я плачу і це мене ставить в незручну ситуацію. Таке у мене з дитинства, але не з глибокого. Це призвадить до того що я намагаюсь уникнути особливо нових спілкувань, а ще я стабю агресивним і злим. ДОПОМОЖІТЬ мене це вибаває з колії, я пережив багато неприємних ситуацій, і готовий піти на все.

Ответы врачей 2

Селиванова Дарья Александровна
Психолог
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Межигорская 26/24, Частная практика
Телефон: 095 832 23 86
Вадим, а сердце чаще бьется? Потливость усиливается?
Гуланян Алина Ониковна
Психолог
Адрес: г. Киев, Украина, Частная практика
Телефон: 095 628 01 09
Добрый день, Вадим. С чем сталкиваетесь в такой ситуации? Могу предположить, что Вам страшно, если это так, то расскажите подробнее чего боитесь, из-за чего раздражаетесь и злитесь? Это вопрос, который можно разрешить, но лучше всего это сделать на очной консультации.