Добрий день. В таких ситуаціях серце б’ється частіше набагато частіше, а от на рахунок пітливості...

Добрий день. В таких ситуаціях серце б’ється частіше набагато частіше, а от на рахунок пітливості навіть не знаю. Також відчуваю страх, можливо страх критики відносно того з ким розмовляю, або того хто мене слухає. Можливо я вважаю, що не маю право на помилку чи щось в тому роді. А злю на самого себе тому що так не повинно бути, тому що боюсь показати який я насправді.

Ответы врачей 1

Гуланян Алина Ониковна
Психолог
Адрес: г. Киев, Украина, Частная практика
Телефон: 095 628 01 09
Вадим, а какой ты на самом деле? Почему страшно быть таким какой ты есть, и почему нельзя ошибаться?