Доброго дня. Моїй донці 1,10 років, постійні запори, один раз випала пряма кишка

Доброго дня. Моїй донці 1,10 років, постійні запори, один раз випала пряма кишка. Лікарі говорять що долігосігма, треба обслідувати. Але яне згідна з барієм і кількістю рентгенів. Є якийсь другий спосіб обслідування? І які умови для оьслідування у вас?

Ответы врачей 1

Рыженко Александр Васильевич
Адрес: г. Чернигов, Украина, ул. Пирогова, 16, Черниговская обл. детская больница
Телефон: 8(04622)45287
ОБстеження необхідно, довіртесь лікарям!