Добрий день. Моя проблема слідуючого характеру: після того, як я почала активно жити половим життям...

Добрий день. Моя проблема слідуючого характеру: після того, як я почала активно жити половим життям (4 місяці тому, до цього була велика перерва), після місячних (які звичайно йдуть 4-5 днів, на 6-7 день після полового акту, коли місячних вже не повинно бути, в мене починає маститись і триває біля трьох днів поспіль. Раніше такого не спостерігалось, були тільки сильні болі, з початком полового життя вони трішки вщухли, але все рівно є.Що мені робити?які знеболюючі приймати?Які,Ви, порадите засоби захисту від не бажаної вагітності? Бажано не гормональні (схильна до повноти). Дякую.

Ответы врачей 2

Попова Татьяна Алексеевна
акушер-гинеколог
Адрес: г. Киев, клинках МД Клиник, ул.Е.Пчелки 3а и Медисвит, ул. Р.Окипной, 4б
Телефон: (044)3930000
Здравствуйте, Оксана!
Что касается Ваших кровянистых выделений, то сказать что-либо без осмотра это ве равно, что гадать на кофейной гуще. Осмотр необходим.
Что касается методов контрацепции, то Вы напрасно отвергаете гормональные препараты. Сегодня у нас в Украине достаточное количество современных контрацептивов с минимально возможным влиянием на вес, а сейчас появился совершенно новый препарат Ярина, при использовании котогрого не только не поправляються, но и многие женщины худеют. В любом случае порекомендовать конкретный препарат можно только после осмотра. Приходите, если хотите.
5164191
30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Часами в середині ментсруального циклу можуть бути1-2 дні кровянисті виділення в зв"язку з дозріванням яйцекліьтни. Однак необхідно пройти огляд гінеколога для виключення інфекційного процесу, а також передракових і ракових захворювань шийки матки та піхви.
В цілях попередження вагітності можна користуватися різними методами, ефективність яких також є різна: біологічний (вимірювання базальної температури), механічний (презерватив, діафрагми, ковпачки, внутріматкові середники), хімічний (сперматоцидні креми, свічки, гелі), оперативний (стерилізация), та гормональний.