Упали трохи, на ніжці була маленька подряпинка (кілька міліметрів). Вчасно не продезинфікувала

Упали трохи, на ніжці була маленька подряпинка (кілька міліметрів). Вчасно не продезинфікувала. Потім і перекисом, і настоянкою календули, і стрептоцитом... Але ранка збільшилася до розміру залізної гривні. Ранка не наривала, цуровиця трохи бігла, шкірочка злазить. Вчора здалося, що ранка почала загоюватися. Сьогодні здалося, що вона зсередини ніби загоюється (наростає звичайна шкірочка), але всеодно збільшується, шкірочка навколо продовжує червоніти, злазити, водяниста. До того ж подібна вава утворилася на спині (якою ми явно ніди не падали), а поруч з ранкою на нозі сьогодні утворилася водяниста булька і до вечора її розміри збільшилися.... Що це може бути?

Ответы врачей 1

Специалист
Можливо , це стрептодермія... Зверніться до лікаря.