Доброго дня. Ревную до колишнього свою жінку

Доброго дня. Ревную до колишнього свою жінку. нічого не можу з собою зробити. ще більше відкинуло від неї коли дізнався що таке телегонія. Але чую що її люблю, у нас чудові діти і сімя. Дякую.

Ответы врачей 3

Швыданенко Роксолана Романовна
Психолог
Адрес: г. Киев, Украина, вул. Спаская, 9 оф. 9
Телефон: 050-91-130-91
Добрий вечір.

Розумію, що вам зараз нелегко. Ревність може добре попсувати нерви і сімейний спокій. Скажіть, а ваша дружина підтримує якийсь зв"язок з колишнім мущиною чи вас мучить те, що ви знаєте про нього? Ви пишете, що кохаєте дружину, у вас чудові діти і сім"я. Це - РЕАЛЬНІСТЬ, це те, що у вас є зараз у житті. Ви на це можете опиратися, коли попадаєте у почуття ревності. Ваші діти - це плід вашої з дружиною любові. У них є мама і тато, які познайомилися, покохали один одного, мріяли про дітей як продовження своєї любові і зачали їх. Телегонія, на мою думку, це втеча від реальності.
Коляда Елена Юрьевна
Адрес: г. Киев, Украина, Частная практика (включая онлайн-практику)
Телефон: 096 153 21 96
Здравствуйте! Явление телегонии не имеет научных оснований. Если Вам трудно принять это, лучше обратиться за очной консультацией к психологу для более подробного исследования проблемы.
Селиванова Дарья Александровна
Психолог
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Межигорская 26/24, Частная практика
Телефон: 095 832 23 86
Добрый день!
Почитайте этот материал:
http://psihosomatika.com.ua/napravlenija-raboty/375-chasto-zadavaemye-voprosy-semejnomu-psihologu
Правда он больше о женской ревности, но может Вам тоже будет чем-то полезен.