Добрий день. В мене таке питання

Добрий день. В мене таке питання. Моєму сину 1 рік 2 місяці. Проблема в тому що він дуже нервовий, то не так іграшка лежить він починає кричати чи плакати, то не то йому дають істи і таке інше.... Все почалося з неділі (а в суботу ми його залишили на 3 год з бабусею) от з недіді і таке почалося. Я незнаю шо вже робити.... нерви здають....

Ответы врачей 1

Швыданенко Роксолана Романовна
Психолог
Адрес: г. Киев, Украина, вул. Спаская, 9 оф. 9
Телефон: 050-91-130-91
Добрий вечір.
Яка була реакція сина на ваше повернення? Чи помітили ви якусь зміну у його поведінці? Ви перший раз його залишили на такий час чи залишали вже раніше? І як часто він бачить бабусю? В яких стосунках він з нею? Чи відбувалися ще якісь події у цей час? Перше, про що я подумала, прочитавши ваше питання - це про те, що ваш син міг налякатися вашої відсутності і зараз своєю поведінкою він виражає свою злість і перевіряє вашу любов. І вам треба зараз терпіння і витримку для того, щоб це пройти і нікуди не дітися, і не відштовхнути його. Ви можете йому говорити про те, що любите, що навіть, якщо кудись йдете по справам, то обов"язково повернетесь. Хоча це може бути і не пов"язано з вашою відсутністю. В будь-якому випадку, поспостерігайте за поведінкою сина і давайте йому зараз багато своєї підтримки і присутності.