Подскажите пожалуйста у ребенка энурез,причем если пообещать подарок на утро встанет сухим .Не могу же...

Подскажите пожалуйста у ребенка энурез,причем если пообещать подарок на утро встанет сухим .Не могу же я дарить ему каждый день подарки и ребенка F 92 .2может это с психикой ?

Ответы врачей 1

Швыданенко Роксолана Романовна
Психолог
Адрес: г. Киев, Украина, вул. Спаская, 9 оф. 9
Телефон: 050-91-130-91
Наталія, а скільки років вашому сину? Як давно у нього енурез? Чи були/бувають сухі періоди непов"язані з подарунками? Енурез може мати причини психологічні, фізіологічні або сукупність тих і інших. І у кожному випадку треба розбиратися наскільки це серйозно. На жаль, мало інформації у вашому листі. Те, що він не пісяється, якщо ви обіцяєте подарунок, може бути як збігом обставин, так і провіреним способом отримати бажане.