Здравствуйте. Ребенку 4 года, мальчик, очень странное занятие у него ходит с веревочками, канатиками, шнурками...

Здравствуйте. Ребенку 4 года, мальчик, очень странное занятие у него ходит с веревочками, канатиками, шнурками и трясет. Вот может играть машинкой или др. игрой, а все равно периодически трясет веревками. Что мне делать и куда можно обратиться с такой проблемой. Помогите разобраться.

Ответы врачей 2

Швыданенко Роксолана Романовна
Психолог
Адрес: г. Киев, Украина, вул. Спаская, 9 оф. 9
Телефон: 050-91-130-91
Лідія, якщо дуже тривожитесь, зверніться на консультацію до дитячого психолога. Така поведінка може бути його грою і для вас це просто дивне заняття, а для нього в цьому може бути якийсь важливий зміст. Чи вербалізує він свої дії? Грається він шнурками тільки дома чи бере їх повсюди із собою, не може розлучитися з ними? Спробуйте проявити інтерес до його гри і ненав"язливо порозпитувати у нього про ці канатики і шнурки, дізнатися більше, що це таке і що він з ними робить. З іншої сторони, такі часто повторювані дії можуть свідчити про фіксацію на певній поведінці і тут буде потрібен психолог. Понаблюдайте ще якийсь час за ним.
Селиванова Дарья Александровна
Психолог
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Межигорская 26/24, Частная практика
Телефон: 095 832 23 86
Лидия, здравствуйте!
А есть ли какие-то еще проблему у ребенка? Что-то еще Вас настораживает?