Доброго вечора!Що робити,коли багато проблем

Доброго вечора!Що робити,коли багато проблем....І дійсно проблем з якими важко справитись і,які не знати коли закінчаться...От дійсно не тільки я,але багато хто їх не можуть рішити...можливо вони залежать від часу...Але чекати стільки років вже набридло...Просто надоїло....Надоїло жити...Що робити?

Ответы врачей 1

Швыданенко Роксолана Романовна
Психолог
Адрес: г. Киев, Украина, вул. Спаская, 9 оф. 9
Телефон: 050-91-130-91
Доброго ранку. Проблеми будуть завжди і зробити так, щоб їх не було, не під силу нікому. Та й не потрібно це! Проблеми і пошук способу з ними справитися роблять життя повним, а нас сильнішими і мудрішими. А от змінити відношення до проблем, пошукати ресурси для того, щоб краще з ними справлятися - можна. Якщо важко це зробити самому, можна разом з психотерапевтом.