Добрый день! Я сейчас нахожусь в декретном отпуске (ребенку в июле будет 3), мне 34...

Добрый день! Я сейчас нахожусь в декретном отпуске (ребенку в июле будет 3), мне 34 года. На работе сократили, на новую пока не могу устроиться - говорят уже возраст(в 34 года-то). С февраля началась депрессия - детки постоянно болеют, из дома поэтому стали выходить намного реже; муж целый день на работе -нужно прокормить семью. Я поначалу копирайтером подрабатывала, интернет-курс "Менеджера по туризму" в он-лайне прошла. Я по гороскопу стрелец, очень люблю общение, путешествовать, работать (я трудоголик). А сейчас руки опустились - не вижу цели в жизни - программу минимум выполнила: институт, замужество, работа, 2 детей. К чему сейчас стремиться - не пойму. Может это весенний авитаминоз и отсутствие работы, а выйду на работу и попустит? Спасибо, написала и вроде полегчало :)

Ответы врачей 1

Швыданенко Роксолана Романовна
Психолог
Адрес: г. Киев, Украина, вул. Спаская, 9 оф. 9
Телефон: 050-91-130-91
Доброго ранку. Схоже у вас зараз непростий період у житті. 3 роки декретної відпуски справді дуже виснажують і фізично, і психологічно. Ваш депресивний стан (я не берусь називати це депресія, такий діагноз може тільки лікар поставити) співпав з переоцінкою цінностей, коли всього здається добилася, а що далі не знаю. Такі періоди переоцінки себе, своїх поглядів, досягнень, бажань бувають у всіх людей у різні періоди життя. У вас це відбувається зараз. Ви можете використати цей час для того, щоб краще пізнати себе. Що вам подобається, що приносить радість, викликає інтерес, чого хочеться, де ви себе бачите, чим хочеться займатися? Часто люди відкривають у себе багато схованих талантів, міняють професію. "Програма мінімум" про яку ви пишете, відображає батьківські установки (так прийнято у нашому соціумі, так роблять всі) і часто не враховує нашу індивідуальність і чого хочемо саме ми! В такий пошук себе ви можете відправитися самі, а можете взяти провідника - психолога і разом пройти цей шлях. Удачі!