Добрий день.Наш син,якому 6 місяців перестав набирати вагу

Добрий день.Наш син,якому 6 місяців перестав набирати вагу!Мало того,він її почав втрачати.Ми з 5,5 м почали перший прикорм з кортопляного п*юре-за цей тиждень набрали 180 г,але кал став зеленуватий.Через тиждень ввели моркву-кал нормальний,через 4 дні ввели брюссельську капусту-знову кал став жовто-зелений(як підсихає,н-д,в памперсі чи пеленці, то -жовтуватий, а зразу -якийсь зеленуватий).Сьогодні 2 тижні,відколи ми почали істи ще щось крім грудного молока,але за цей тиждень ми схудли на 60 г(7 690кг,тобто за цей місяць ми набрал 420г)!Чи це пов*язано з введенням нових продуктів,чи може дитина стала більш рухлива(коли не спить,то постійно перекидається,повзає по кругу,все тягне,щось гудить-не лежить спокійно взагалі,але не плаче,хоче гратись )?Мене ще турбує колір калу-чи це пов*язано з продуктами,чи ,може в нього дисбактеріоз?А до поліклініки важко добиратись,чи можна щось нам порадити?Я,взагалі,ще п*ю чай з кропиви,меліси,матринки-він зеленого кольору-чи може він впливати на забарвлення?А зараз в мене ОРЗ і вживаю льодяники-травісил.Може це вони так впливають?Порадьте будь-ласка!Буду дуже Вам вдячна.

Ответы врачей 1

Свердлина Ольга Ароновна
аллерголог
Адрес: г. Киев, Украина, Консультативно - диагностический Центр регенеративной биомедицины
Уважаемая Любовь! Самая частая проблема у детей, особенно к 6 - мес. - это развитие рахита, т.е. дефицит вит. Д, да плюс подошло время начала прорезывания зубов. Изменение цвета стула соответствует изменению характера питания и само по себе не является патологией. Но вам все же лучше вызвать участкового врача и проконсультироваться с ним и не заниматься самолечением. Введение прикорма должно быть постепенным, профилактика дефицита вит. Д обязательной, и это решит многие ваши проблемы, только покажите ребенка врачу. С уважением Ольга Ароновна.