скажіть будь ласка,мені 23 роки,зір одне око 06 дрруге 07 чи можливо фотостимуляцією по фосфену...

скажіть будь ласка,мені 23 роки,зір одне око 06 дрруге 07 чи можливо фотостимуляцією по фосфену покращити зір до стопроцентного?

Ответы врачей 1

Красуцкий Виктор Иосифович
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Димитрова, 5 Б, Главный врач офтальмологической клиники 'Эксимер'
Телефон: (044) 238 68 00
Доброго дня! Електростимуляції, як монотерапії, недостатньо для покращення зору. Тому Вам необхідно проводити комплексне лікування, яке також повинне включати в себе гелій-неоновий лазер, світоімпульсну терапію та ін.