Добрий день. Чи може презерватив давати 100 % захист від вагітності

Добрий день. Чи може презерватив давати 100 % захист від вагітності. У мене 11 днів затримки(41 день циклу) при 28 циклу. За призначенням лікаря я приймала "Данол" приблизно 20 днів, виписано на 1 місяць. В даний час не маю змоги зв"язатися з лікарем і піти на консультацію. Що це може бути, болю ніякого не відчуваю. Дякую.

Ответы врачей 1

30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Презервативи захищають від вагітності приблизно на 96%. Данол (даназол) створює стан неправдивої вагітності, тому затримка місячних буде до тих пір, доки ви приймаєте данол. Однак краще провести тест на вагітність.