доброго времени суток.моему сыну 4 года

доброго времени суток.моему сыну 4 года.ждем братика(срок 31 нед).боюсь,что старший будет себя чувствовать обделенным.скажите как себя вести после рождения второго?главное что необходимо делать или чего нельзя делать,когда разница у детей 4 года и 3 месяца?заранее спасибо.

Ответы врачей 1

Швыданенко Роксолана Романовна
Психолог
Адрес: г. Киев, Украина, вул. Спаская, 9 оф. 9
Телефон: 050-91-130-91
Ірина, доброго дня.
Я думаю, що важливо побільше говорити сину як ви його любите, обіймати його, ніжнічати. Коли проявляєте ніжність до молодшої дитини, тут же даруйте її і старшому. Розумію, що це буде не легко на перших етапах але пробуйте проводити з ним час наодинці, щоб це були тільки ви з ним. Хай цей час буде не дуже довгим але ви будете належати тільки йому. Це стосується і часу з його батьком. 4 роки це якраз період, коли хлопчики хочуть бути схожі на своїх татів, рівняються на них. Тому, пропонуйте чоловікові активніше його включати у чоловічі справи, брати з собою кудись чи придумати якусь діяльність, яка буде їх поєднювати. Проводіть з ним час перед сном, вкладаючи його. Одну ніч ви, іншу чоловік. Дозволяйте ревнувати але не дозволяйте переходу ревності у дії.