Здравствуйте. Помогите разобраться

Здравствуйте. Помогите разобраться... Я совершенно перестала хотеть своего мужа. Мы в браке 7 лет. Ребенку 2 годика. Вроде все хорошо... Но мы живем сейчас совсем не так как раньше. Я нахожусь в постоянной депрессии, меня реально задолбал этот быт, я срываюсь на ребенке. Не знаю когда это закончится. Если я куда-то не на долго ухожу, то совсем не хочеться возвращаться домой. Сексом с мужем занимаемся крайне редко. И то с моей стороны это выглядит как одолжение. Он меня понимает, пытается помоч, как может, но мне от этого не легче......

Ответы врачей 1

Швыданенко Роксолана Романовна
Психолог
Адрес: г. Киев, Украина, вул. Спаская, 9 оф. 9
Телефон: 050-91-130-91
Добрий вечір. Як давно ви спостерігаєте зниження сексуального бажання? Бажання нема взагалі чи тільки по відношенню до чоловіка? Чи змінились ваші відносини після народження дитини? Депресивний стан і стрес справді можуть бути причинами зниження сексуального потягу. На вас лежать турботи про дитину, сім»ю, домашні справи. Але вашій дитині вже 2 роки і це час, коли вона не потребує вас 24 години на добу. Спробуйте організувати ваш день так, щоб мати час займатися собою. Згадайте ваше життя до народження дитини. Чим ви займались? Як проводили час? Що доставляло задоволення вам і вашій парі? Беріть час для себе і своїх бажань. Проводьте разом час так як тоді, коли вас було тільки двоє. Часто люди, які прожили якийсь час в шлюбі перестають бачити свого партнера. Він/вона зливаються зі своїми соціальними ролями чоловіка/дружини, батька/матері. Поряд з вами МУЩИНА, якого ви вибрали. Що саме вам сподобалось у ньому? Які саме його якості і риси вам імпонували? Спробуйте за функціями і ролями знову відкрити ЙОГО для себе.