Доброго дня! Я планую вагітність

Доброго дня! Я планую вагітність. Мені 39 років.1,5 року назад після лікування Дуфастоном ендометрію - вагітність на 8 тижні завмирання. Після почалися проблеми: дисплазія- заморозили, фіброзно-кистозна мастопатія. Три місяці лікую ендометрій- на 8-10 день циклу 4,1 мм. На 23 день-6,6мм. Фолікули правий на 8 день циклу 12 мм. на 10- 13мм. Лівий на 8-10 день 10 мм, лівої труби немає.Але минулого місяця була овуляція, жовте тіло зліва. Приймала 2 місяці Дюфастон з 5 по 25 день, Зараз Утрожестан з 5по 25 день, по 200 мг 2/день. Місячні дуже скудні 1-1,5 дня. Що робити, як лікуватись.Всі аналізи ніби в нормі каже лікар.

Ответы врачей 2

Специалист
Здравствуйте! Причина бесплодия может заключаться как в маточном факторе (состояние эндометрия, возможно миома матки и внутриматочные синехии), так и непроходимости маточных труб после внутриматочного вмешательства. Обратитесь в специализированную репродуктивную клинику, где компетентные специалисты по кратчайшему пути проведут обследование и приведут Вас к нормальной беременности. В Вашем возрасте выжидательная тактика и использование методов с низкой эффективностью недопустимы!
30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Ви приймаєте утрожестан по контрацептивній схемі. І ви хочете матив дійтей? В такому віці потрібно не в гормони гратися, а підходити конкретно до запитання вагітності - якщо фолікулярний запас яйників поганий, потрібно робити ЕКЗ, поки ви ще можете виносити вагітність.