Добридень.Пишу за просьбою подруги, котра не має інтернету

Добридень.Пишу за просьбою подруги, котра не має інтернету.Їй 21,5 років. Була вагітною. На 2-му місяці трапився викидень. Тоді в неї виявили цитамегаловірус g-типу. Пройшла курс лікування. Титри (я сама точно не знаю що це, ну але вона мені про таке казала) зменшились. Так от, питання до лікаря полягає ось в чому : як дізнатися. цей вірус в неї у активній формі, чи був перенесений раніше? Лікарі, з якими моя подруга консультувалася, говорять різне. А ще, вона незнає, чи поспішати їй із вагітністю, чи ще зачекати. Ми дуже чекаємо поради!..Наперед дякую.

Ответы врачей 1

30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
vidpovily