Доброго дня .У мене вагітність 13-14 тижнів наступила після ЕКЗ

Доброго дня .У мене вагітність 13-14 тижнів наступила після ЕКЗ. Почались тянучі болі в низу живота та поясниці 2 дні тому.Виділень нема.Пішла на УЗД лікар узист робить заключення:»Прогресуюча загроза невиношування вагітності».Налякала мене до смерті… Хоча інші всі показники в нормі — дитина серцебиття+ рухи+ розмікри відповідають терміну , матка плацента в нормі. Тонус+ хоча на словах сказала » трохи тонус задньої стінки матки» З яких показників поставила такий діагноз??? Я приймаю підтримку після ЕКЗ : прогестерон 2,5% \2 ам.,дуфастон 3т., метипред 4мкг, аспекард, елевіт, йодомарин 200, та еутирокс 100( у мене гіпотериоз). Ниючі болі зявляються періодично. Підкажіть що мені робити я врозпачі.

Ответы врачей 1

30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
О "гипертонусе" матки http://consult.likar.info/146938/ Книга: Настольное пособие для беременных женщин http://blogs.mail.ru/mail/dr.olena/5661DF79B692FDDB.html