Здраствуйте ! Скажыте пожалуста

Здраствуйте ! Скажыте пожалуста. Я гражданка Украины. Муй муж Гражданин США. Но рожден на украине и может получит украинское граждаства.Я беремена и рожать буду в США (Чикаго ). Вопрос такой можыт ли мой ребенок получить два сведетельства о раждении ?Одно амерек.. а второе укрраенськое.Так можыт быть. Куда нада обратитса? Спасибо. Буду ждать ответ.

Ответы врачей 1

Специалист
Українське законодавство не передбачає подвійного громадянства. Громадянство України набувається (ст.6 Закону України “Про громадянство України “ ) : 1) за народженням; 2) за територіальним походженням; 3) внаслідок прийняття до громадянства; 4) внаслідок поновлення у громадянстві; 5) внаслідок усиновлення; 6) внаслідок встановлення над дитиною опіки чи піклування; 7) внаслідок встановлення над особою, визнаною судом недієздатною, опіки; 8) у зв`язку з перебуванням у громадянстві України одного чи обох батьків дитини; 9) внаслідок встановлення батьківства; 10) за іншими підставами, передбаченими міжнародними договорами України. Ви не зможете отримати два свідотства про народження. Згідно ст.19 ч.1 Закону України “Про громадянство України “, громадянство України втрачається: якщо громадянин України після досягнення ним повноліття добровільно набув громадянство іншої держави. Добровільним набуттям громадянства іншої держави вважаються всі випадки, коли громадянин України за своїм вільним волевиявленням, вираженим у формі письмового клопотання, набув громадянство іншої держави або якщо він добровільно отримав документ, що підтверджує наявність набуття ним іноземного громадянства, за винятком випадків, якщо: діти при народженні одночасно з громадянством України набувають також громадянство іншої держави. Вам прийдеться визначатись з громадянством Вашої майбутньої дитини – України чи США. С уважением, Оксана Чубко.