Ребенку вот-вот исполнится 3 года. После этого муж еще полгода подлежит призыву (через полгода ему...

Ребенку вот-вот исполнится 3 года. После этого муж еще полгода подлежит призыву (через полгода ему исполнится 27). Я беременна вторым ребенком, не работаю. Скажите, пожалуйста, есть ли у него отсрочка (как у кормильца семьи или потому что я беременна)?

Ответы врачей 1

Специалист
Відповідно до ст. 18. Закону України “Про загальний військовий обов`язок і військову службу” від 25 березня 1992 року N 2232-XII від призову на строкову військову службу в мирний час звільняються громадяни: визнані за станом здоров`я непридатними до військової служби, а також ті, які до дня відправки на строкову військову службу досягли 25-річного віку; А відстрочку згідно п.б ст.17 закону має особа, на утриманні котрої двоє і більше дітей. С уважением, Оксана Чубко.