Скажіть будь - ласка при здачі крові на Хладімідія IgG результат: негативний 10.441 U/ml

Скажіть будь - ласка при здачі крові на Хладімідія IgG результат: негативний 10.441 U/ml. референтні значення <12.8 U/ml. Чи потрібно при таких значеннях лікування.

Ответы врачей 1

Специалист
При таких значеннях ІФА-тесту не потрібне ані лікування, ані навіть додаткове обстеження (ПЛР на ДНК хламідій).
Д-р І.Марков