Пiдкажiть, опираючись на якi законодавчi акти, я маю право добиватися :1-присутностi на родах чоловiка;2-вiдвiдування...

Пiдкажiть, опираючись на якi законодавчi акти, я маю право добиватися :1-присутностi на родах чоловiка;2-вiдвiдування в iндивiдуальнiй палатi;3-швидку виписку з роддому в разi вiдсутностi потреби перебувати там довго??? Щиро вдячна за допомогу. Це просто чудо, що Ваш сайт є, i я про нього знаю. А знали б Ви як мої лiкарi цьому не радi.

Ответы врачей 1

Специалист
Інструкція Міністерства охорони здоров’я якою керуються пологові будинки України забороняє присутність сторонніх осіб при пологах , крім лікарів. Безпосереднє відвідування матері і новонародженої дитини іншими особами забороняється положеннями даної інструкції. В інструкції визначається термін перебування матері і новонароджених дітей у пологовому будинку. С уважением, Оксана Чубко.