Существует ли в Киеве какая-либо социальная служба, куда можно обратиться с вопросами относительно защиты ребенка,...

Существует ли в Киеве какая-либо социальная служба, куда можно обратиться с вопросами относительно защиты ребенка, лишения родительских прав и проч.??

Ответы врачей 1

Специалист
Міністерство України у справах сім’ї, дітей та молоді, м. Київ вул. Десятинна, 14 Т 226 24 89 Головне управління у справах сім’ї та молоді Київміськдержадміністрації, Київ вул. Рейтарська, 8-5 б, т 229 81 71 Цент соціальної служби для молоді Київміськдержадміністрації м. Київ, вул. Довженко, 2 , т 234 06 56 Дитячий фонд України Київ вул.Хрещатик, 34, к. 430 т. 228 27 73 С уважением, Оксана Чубко.