Можно ли при сегодняшних законах лишить людей проживания в неприватизированной квартире за ком. долги

Можно ли при сегодняшних законах лишить людей проживания в неприватизированной квартире за ком. долги? При новом Жилищном Кодексе? Когда он вступит в силу?

Ответы врачей 1

Специалист
На сьогоднішній день законодавство не передбачає відчуження квартири за несплату комунального боргу. Дані правовідносини регулює цивільне законодавство. За несплату комунального боргу на боржника лише можна подати до суду і витребувати суму боргу через місцевий районний суд з відшкодуванням всіх збитків, які були спричинені несплатою боргу.
С уважением, Оксана Чубко.