Доброго дня!Мене турбує моє небажання до сексу протягом кількох останніх місяців

Есть ответ
Доброго дня!Мене турбує моє небажання до сексу протягом кількох останніх місяців. Справа в тому, що із-за певних обставин статеві стосунки присутні лише раз на 2-3 тижні, і після першого разу в мене більше не виникає бажання, не хочу і все, відштовхую будь-які ласки партнера. Дивно, раніше секс був з такою ж періодичністю, але таких проблем в мене не виникало. В чому може полягати проблема? Допоможіть, порадьте!Дякую.

Ответы врачей

Селюков Георгий Иванович

Селюков Георгий Иванович

На половое влечение влияют многие факторы: биологические, психологические, ситуативные. Чаще всего происходит микширование факторов из разных групп с доминированием одного из них. Однако оценивать в ЗАОЧНОМ варианте всё многообразие таких комбинаций бесперспективно и опасно. Лучше всего такой анализ реализовывать в ОЧНОМ общении со специалистом...

Бабушкин Александр Аврамович

Бабушкин Александр Аврамович

Мабуть у Вас виник невроз очікування сексуальної невдачі. Це могло статися після досить грубого контакту, після відчуття фрустрації - невдоволеності тим, що статеве збудження не закінчилося оргазмом, а звідси болями в животі, після якогось конфлікту з партнером, інше. Рекомендую консультацію психолога.
З найкращими побажаннями. Доктор Олександр Бабушкін. Чернігів.

ВХОД или регистрация

Забыли пароль?

Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая «Зарегистрироваться»
вы соглашаетесь с правилами пользования

Войти с помощью:

Назад