Добрий день!Мені 20 років

Добрий день!Мені 20 років...В 2009 році зробили операцію по видаленню дермоїдної кісти 9 см правого яєчника,і пощистили лівий яєчник.правого лишили меншу половину...Тиждень назад виявили дермоїдну кісту 7 см але на лівому яєчнику...Якщо мені зроблять операцію я потім зможу завагітніти??Чи краще зараз пробувати завагітніти і народити і після того операцію?

Ответы врачей 1

Специалист
Дермоидную кисту нужно лечить только оперативным методом. Если часть яичника остается, то беременность возможна.