Як лікувати кісту яєчника розміром 52х44 мм.

Ответы врачей 5

Микитюк Олександр Володимирович
акушер-гинеколог
Адрес: г. Киев, Украина, Медицинская компания ilaya
Телефон: +38097-28-28-058
Відкладіть стимуляцію поки що. Кіста дійсно є протипоказом.
Микитюк Олександр Володимирович
акушер-гинеколог
Адрес: г. Киев, Украина, Медицинская компания ilaya
Телефон: +38097-28-28-058
Динамічне спостереження означає необхіжність перегляду через 1-2 місяці. На даний момент нічого робити не потрібно
Микитюк Олександр Володимирович
акушер-гинеколог
Адрес: г. Киев, Украина, Медицинская компания ilaya
Телефон: +38097-28-28-058
А де опис самого яєчника? Утвір в його структурі чи поза нею? Це може бути кістою жовтого тіла, яка пройде самостійно або ендометріоїдною кістою, яку потрібно оперувати
Микитюк Олександр Володимирович
акушер-гинеколог
Адрес: г. Киев, Украина, Медицинская компания ilaya
Телефон: +38097-28-28-058
Лише на основі розмірів кісти щось рекомендувати неможливо, так як кісти є різноманітні: одні проходять самостійно, одні лікуються консервативно, одні оперуються
Специалист
Смотря какая киста.