Доброго дня,прошу сказати: у мене зараз 32 тиждень вагітності, 3 дні тому почала доволі сильно...

Доброго дня,прошу сказати: у мене зараз 32 тиждень вагітності, 3 дні тому почала доволі сильно боліти поясниця. Точніше, біль у районі копчика і трохи вище, з лівого боку. Біль схожий на м"язовий або на "затиснення нерва", доволі різкий при вставанні, спиранні на ліву ногу. Послаблюється вранці або після масажу у цій ділянці. Посилюється після хатньої роботи. Чи в цьому є небезпека? Дуже дякую!

Ответы врачей 1

30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Це схоже на защемлення нерва, тому краще всього звернутися до невропатолога за консультацією. небезбеки, як такої , не має. проблема в наростанні болю, що спричинить додаткові страждання.