Доброго времени суток!Я не знаю правильно ли я нашла этот сайт,и с той ли темой...

Доброго времени суток!Я не знаю правильно ли я нашла этот сайт,и с той ли темой обращаюсь,но выхода я больше найти не могу,мне нужна поддержка,я не знаю как быть!Дело в том,что моя мама недавно узнала что я спала с моим МЧ,я ей не хотела говорить об этом сама,т.к. у неё есть принцип,касаемый меня - чтобы я пока учусь в школе,ничего не совершала.Хочу отметить что мне через пару месяцев исполняется 18 лет,я не считаю что все так категорично плохо,но что касаемо моей мамы так она теперь видеть меня не хочет,считает что я её предала,не выполнив обещаний.Она теперь мне не доверяет,говорит что навсегда теперь потеряла ко мне это доверие,и как со мной общаться дальше - не знает.Она очень заморачивается по этому поводу,и говорит чтобы я дала ей обещания больше не спать с ним.Я понимаю что обещание дать не могу,т.к. такое может повториться,все мы люди.Но я не знаю как быть...меня очень гложит чувство вины,но быть уверенной что выполню её условие не могу.(она боится что что-то может пойти не так,накручивает,что я однажды придук ей с тестом) Подскажите пожалуйста как быть?Встречались ли кому нибудь такие темы,и что вы можете посоветовать? Заранее благодарю вас за помощь и поддержку.

Ответы врачей 1

Швыданенко Роксолана Романовна
Психолог
Адрес: г. Киев, Украина, вул. Спаская, 9 оф. 9
Телефон: 050-91-130-91
Добрий день, Аліна.
Хочеться Вас підтримати і сказати, що Ви не зобов"язані давати мамі ніяких обіцянок. Як і вона не має права вимагати від Вас не жити інтимним життям. Ви молода дівчина і це абволютно природньо, що у Вас є інтерес до сексу, бажання експериментувати, фізіозогічна потреба в кінці кінців. Тільки Вам вирішувати, коли і з ким Вам жити статевим життям. Питанння в тому, чого саме боїться Ваша мама і я не впевнена, що це тільки "позитивного тесту". Схоже, що вона боїться Вашого дорослішання, боїться відпустити Вас і, вимагаючи від Вас різних обіцянок, створює для себе ілюзію, що Ви ще маленька і вона може Вас контролювати. Але в тому-то і справа, що це тільки ілюзія, контролювати Вас вона вже не може. Тому я думаю, що це не факт Вашого інтиму вивів її з себе і викликав таку бурну реакцію, а вона зіткнулась з усвідомленням того, що вона не може Вами управляти, що Ви вже виросли, що вона вже Вам не так буде потрібна як раніше, що потрібно відпускати і вчитися жити з Вами іншою.
Не знаю чи я відповіла на Ваше питання. Подумайте як по-іншому Ви можете дати мамі відчуття того, що вона Вам потрібна, не жертвуючи сексуальним життям.