Добрый вечер! Моей дочурке два года и три месяца,последние время она стала очень агресивной и...

Добрый вечер! Моей дочурке два года и три месяца,последние время она стала очень агресивной и плаксивой(кидается драться,громко кричит,а затем гормко плачет).После этих вспышек она начинает сосать свои руки оставляя на них кровопотеки.Подскажите,пожалуйста с чем это может быть связано!

Ответы врачей 1

Швыданенко Роксолана Романовна
Психолог
Адрес: г. Киев, Украина, вул. Спаская, 9 оф. 9
Телефон: 050-91-130-91
Доброго дня. Складно сказати з листа, що є причинами такої поведінки. Якщо першу частину (агресивна і плаксива) можна спробувати пояснити кризою 3 років, до якої Ви підходите, то друга частина (смоктання рук аж до синяків) - викликає питання. Як вона це робить, можете описати? Мені це схоже на аутоагресію (агресія, яка направлена на себе). А як Ви реагуєте, коли у неї відбуваються такі агресивні спалахи, коли вона кидається битися, кричить і плаче?