добрий вечір!

добрий вечір!!!!!!!підкажіть будьласка як швидко скинути вагу мені 18 років я важу 92 кг а ріст 1.76 після вагітності набрала 25 кг зараз дитині 1.6рочкиніяк неможу скинути допоможіть бо якщо не скину вагу чоловік грузиться розлученням дуже хочу зберегти сімю!!!!!!!допоможіть будьласка

Ответы врачей 1

Скиталинская Оксана Васильевна
диетолог
Адрес: Киева, врач-диетолог центра здорового питания '100 років'
Телефон: 050-38-38-169
Шановна Світлано, Відразу скажу, що "швидко" скидати зайву вагу - це дуже неправильно. Тому що, по-перше, виникнуть серйозні порушення в організмі (погіршиться робота печінки, може накопичитись жир у печінці, утворитися каміння у жовчному міхурі і тд), а по-друге, втрчені кілограми дуже скоро повернуться, і наберуться зайві. Тому худнути потрібно поступово, але постійно, до досягнення бажаного результату. Основні правила скидання зайвої ваги прості: 1. Не пропускати сніданок, обід і вечерю. 2. Не їсти білий хліб, вареники, пироги, торти, і будь-які печива. 3. Не їсти жирної, смаженої та копченої їжі (ковбаси магазинні та домашні,шинку, сосиски, чіпси,сухарики,майонези!) 4. Не пити солодких напоїв (лимонадів і соків із пакетів). 5. Їсти більше натуральних продуктів: варені нам'яко яйця, нежирний сир, нежирні молоко, кефір та закваску, лише варене та тушковане м'ясо, курку, індичку, кролика, телятину), варену та запечену рибу. 6. Не додавати багато олії в салат, а замінювати її лимонним соком. 7. Робити зарядку вранці і багато-багато гуляти. При можливості - дуже швидко ходити (не менше 30 хв щодня). Коли Ви це будете виконувати, тоді Ви побачите результат. Щиро бажаю Вам досягнути успіху! З повагою, Оксана Скиталінська.