Добрый день, скажите пожалуйста с какой целью в клинике Мать и Дитя для проведения...

Добрый день, скажите пожалуйста с какой целью в клинике Мать и Дитя для проведения процедуры инсеминации требуют справку о группе крови моего мужа (врачам клиники не достаточно информации с моих слов)? Какой смысл требований со стороны вашей клиники справки от терапевта "о разрешении беременеть"? Это при том, что я в клинику принесла кучу справо к: спермограмму, МАР-тест, гормоны, щитовидку,бакпосев,мазок, сделала узи, и принесла деньги. Не считаете ли Вы ситуацию а)развод на деньги (ведь, чтобы не бегать, справку можно в МатьИДитя получить. Вам мало того, что пациент оплатит за стоимость процедуры? Вы таким образом хотите перекрыть затраты клиники на рекламную кампанию?; б)бюрократия - Вы видели список справок, которые требуют доктора в Вашей клинике? Половина требуемых справок к делу (инеминации) не относятся

Ответы врачей 3

30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Я почитала этот приказ... Мда.... Заграницей такой муры нет. Это просто банальное выкачивание денег, разрешенное министерством. Тупой ограниченный приказ.
Микитюк Олександр Володимирович
акушер-гинеколог
Адрес: г. Киев, Украина, Медицинская компания ilaya
Телефон: +38097-28-28-058
Выдержка из приказа МОЗ Украины, по которому мы работаем: Обсяг обстеження осіб, яким проводяться лікувальні програми ДРТ Обсяг обстеження жінки Обов’язкове: - висновок терапевта про стан соматичного здоров’я та відсутність протипоказань для виношування вагітності; - визначення групи крові та резус-фактору; - клінічний аналіз крові що враховує час згортання; - аналіз крові на сифіліс, ВІЛ, гепатити В і С; - бактеріоскопічний аналіз виділень із 3 точок (вагіни, уретри і цервікального каналу); - цитологічне обстеження мазків з шийки матки; - загальне гінекологічне обстеження; - ультразвукове обстеження органів малого тазу. За показаннями: - обстеження матки та маткових труб (гістеросальпінгографія, лапароскопія, гістероскопія, кольпоскопія); - біопсія ендометрія; - бактеріологічне обстеження матеріалу із уретри та цервікального каналу; - аналізи крові фолітропін (ФСГ), лютропін (ЛГ), естрадіол (Е2), пролактін (Прл), тестостерон( Т), кортізол (К), прогестерон (П), тироксин (Т3), трийодтиронін (Т4), тіреотропін (ТТГ), соматотропін (СТГ); - обстеження на наявність антиспермальних та антифосфоліпідних антитіл; - обстеження на урогенітальні та TORCH – інфекції; - висновки інших спеціалістів за показаннями (визначає лікар); - медико-генетичне консультування та каріотипування; - флюорографія. При виявленні захворювань за наявності показань до ДРТ проводиться лікування виявленої патології. Обсяг обстеження чоловіка Обов’язкове: - аналіз крові на сифіліс, ВІЛ, гепатити В і С; - спермограма. За показаннями: - визначення групи крові та резус-фактору; - консультація андролога; - медико-генетичне консультування та каріотипування; - обстеження на інфекції TORCH – комплексу; - аналіз крові на фолітропін (ФСГ), лютропін (ЛГ), тестостерон (Т), пролактин (Прл).
18203
Майоров Марк Вениаминович
Адрес: г. Харьков, Украина, ул. Олимпийская, № 3, Городская поликлиника № 5
Телефон: Телефон рабочий: 392-13-40, доб. 2-02; Тел. моб. 8-067-72-86-312
К кому ПЕРСОНАЛЬНО Вы обращаетесь?