Я гражданка Украины временно проживающая в Лондоне (студентка). В конце года ожидаю ребенка

Я гражданка Украины временно проживающая в Лондоне (студентка). В конце года ожидаю ребенка. Напишите пожалуйста на какие выплаты ( помощь от украинского государства ) я могу претендовать и где делать запрос если я буду рожатть в Лондоне?

Ответы врачей 1

Специалист
Згідно “Положення про порядок призначення та виплати державної допомоги сім’ям з дітьми “ №04-800 від 18.03.93 р. Ви маєте право на :
1. Допомогу по вагітності і пологам
2. Одноразову допомогу при народженні дитини
3. Допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею 3 річного віку.
В тому випадку якщо Ви будете народжувати дитину за кордоном , Вам необхідно звернутися до органів соціального захисту населення по місцю проживання одного з батьків.