Я нахожусь в отпуске по уходу за ребенком. Скоро ему исполняется 3 года

Я нахожусь в отпуске по уходу за ребенком. Скоро ему исполняется 3 года. На основное место работы (где у меня лежит трудовая я пока выходить не хочу). Что необходимо, чтобы взять отпуск по уходу за ребенком (неоплачиваемый как я знаю) до достижения ребенком 6 лет?

Ответы врачей 1

Специалист
Для того щоб взяти відпустку по догляду за дитиною до досягнення нею 6 річного віку Вам необхідно звернутися до мед закладу за довідкою про те що дитина потребує домашнього догляду. Оскільки згідно ч.6 ст.179 КЗпП у разі якщо дитина потребує домашнього догляду , жінці в обов’язковому порядку надається відпустка без збереження заробітної плати тривалістю, визначеною у медичному висновку , але не більш як до досягнення дитини 6 річного віку.