Добрий день. Мені 28, пів року тому народила

Добрий день. Мені 28, пів року тому народила. Зріст 163, вага 42. До родів було 49. Під час вагітності виявили порушення вуглеводного обміну, скажіть я можу набрати вагу, якщо притримуватись якоїсь дієти?

Ответы врачей 1

Скиталинская Оксана Васильевна
диетолог
Адрес: Киева, врач-диетолог центра здорового питания '100 років'
Телефон: 050-38-38-169
Доброго дня, Віка, Причин порушень вуглеводного обміну може бути дуже багато, тому, будь ласка, сформулюйте своє питання чіткіше - з указанням діагнозу та даних супутніх обстежень (лабораторних аналізів, УЗД, заключень інших спеціалістів і тд.). Дякую.