Добрій вечер.Підкажіть чи можна робити інєкцію дитині змішавши Мукозу і Лімфоміозіт в один шприц

Добрій вечер.Підкажіть чи можна робити інєкцію дитині змішавши Мукозу і Лімфоміозіт в один шприц?Лікарь назначив робити уколи змішавши в один шприц і через день,а в аптеці сказали що їх взагалі не можна змішувати,і навіть колоти в різні дні.І як в загалі повинні вводитись ці препарати?

Ответы врачей 1

Специалист
Ваше питання не за адресою, оскільки дані препарати не гомеопатичні, гомотоксикологічні. Задайте ваше питання на сайті Хеель, там є профільні фахівці.