Доброго дня! Дитині поставили діагноз Аденоїди 2 ступеня

Доброго дня! Дитині поставили діагноз Аденоїди 2 ступеня. Що це означає, чим лікувати, чи є вірогідність що вони не перейдуть до 3 ступеня, Що робити??. Дякую.

Ответы врачей 1

Ткач Юрий Николаевич
лор
Адрес: г. Киев, Украина, ЛОР-центр "Healthy Tonsils"
Телефон: (044)371-78-01; (067)371-78-01
Доброго дня! По-перше: ніяких ступенів аденоїдів в природі дитини не існує (ні І, ні ІІ, ні ІІІ). А є аденоїди або здорові, або хворі. Усі так названі "ступені" аденоїдів - це особисті вигадки лікарів. Ви можете прийти на консультацію до нашого ЛОР-центру "Healthy Tonsils", де ми запропонуємо Вам безопераційне лікування запатентованим методом. Детальна інформація на сайті www.lorklinika.com