Я на першому місяці вагітності. У сина виявили глисти, провели лікування всім членам сім"ї,...

Я на першому місяці вагітності. У сина виявили глисти, провели лікування всім членам сім"ї, що мені приймати, щоб не зашкодити майбутній дитині?( мої аналізи теж підтвердили діагноз). Наскільки я ознайомилась з ліками даної групи - вони протипоказані при вагітності, можливо є інші методи лікування? Дякую.

Ответы врачей 2

17948
Бабушкин Александр Аврамович
венеролог, дерматолог, сексолог
Адрес: г .Чернигов, Украина, ул. Киевская, 5, частный врачебный кабинет, СПД
Телефон: 8 (097) 0017623, 8 (0462) 936226
Можна провести лікування гомеопатичними ліками. Все залежить від того, які глисти виявлені та чи вірно доктор підбере особисто Вам препарат по принципу подібності. Якщо це звичайні гостриці (ентеробіоз), то достатньо гігієнічних заходів та прасування білизни.
З найкращими побажаннями. Доктор Олександр Бабушкін. Чернігів
Специалист
Здравствуйте, Ольга! Гомеопатически лечить глистные инвазии можно.