Сьогодні я була на УЗД, огляд проводився на:Scannий 450.Діагноз:D 16x19x32v 4

Сьогодні я була на УЗД, огляд проводився на:Scannий 450.Діагноз:D 16x19x32v 4.7, S14x16x33v 3.5, I-17 мм. 8.2 см3. Контур чіткий, ехогенність звичайна, структура неоднорідна більше по передніх поверхнях обох часток (АТ етіологія?). По передній поверхні правої частки шийки в перешийку візуалізується гіпоехогенний легко неоднорідний утвір 14x8 мм. Порадили контроль ч/з 3 місяці. На сьогоднішній день я приймаю йодомарин. Крім того планую народжувати дитину, як це відобразиться на вагітності і на дитині? і що мені робити? Лікар радить не оперувати. По гінекології мене підготували до вагітності але як мені бути? З нетерпінням чекаю Вашої відповіді.

Ответы врачей 1

Болгов Михаил Юрьевич
хирург-эндокринолог
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Вышгородская 69, корпус "Клиника", хирургическое отделение
Телефон: (044) 431 03 86
Прежде всего необходимо сдать кровь на Т4 св, ТТГ и АТТГ (или АТПО), а также выполнить пункцию, если есть узловые образования больше одного см.
УЗИ и пункцию лучше выполнять у нас (институт эндокринологии).