Я хотела бы спросить, кто устанавливает цену для подачи заявления в ЗАГС? Мы подавали заявление...

Я хотела бы спросить, кто устанавливает цену для подачи заявления в ЗАГС? Мы подавали заявление в ЗАГС и сказали, что хотим без церемонии, а они сказали, что это будет стоит 50 гривень. Правда ли это?

Ответы врачей 1

Специалист
Згідно зі ст.158 СК України при реєстрації актів громадянського стану справляється державне мито у розмірах та в порядку, встановлених чинним законодавством.
За вчинення актів громадянського стану, а саме за реєстрацію шлюбу, справляється держ. мито у розмірі 0,05 неоподаткованого мінімуму доходів громадян (п.5 „а” Декрету КМУ „Про державне мито” від 21.01 1993р. №7-93),тобто це складає 0,85грн.