На работе мне не оплачивают дополнительный отпуск (обучение в высшем уч. заведении) я еду, потом...

На работе мне не оплачивают дополнительный отпуск (обучение в высшем уч. заведении) я еду, потом отрабатываю. Хочу лет через 3-5 подать иск в суд. У меня вопрос: На что мне сейчас обращать внимание и какие доказательства собирать, чтоб в суде выиграть без проблем? Спасибо.

Ответы врачей 1

Специалист
Згідно ст.217 КЗпП на час додаткових відпусток у зв’язку з навчанням у ВУЗі за працівниками за основним місцем роботи зберігається середня заробітна плата.
Документи які необхідно зібрати:
- довідка з місця навчання
- виклики на сесію
- розрахунковий листок заробітної плати на періоди навчання
- заява про надання додаткової відпустки на час навчання